Крах не за горами? - Окупанти запустили рух вантажівок по Кримському мосту (відео)

Перша колона з великих вантажівок пройшла по мосту після півночі.

По Кримському мосту було відкрито рух вантажівок, передають Патріоти України з посиланням на окупаційні ЗМІ.

Перші вантажівки проїхали по мосту після півночі. Повідомляється, що з півночі до 8:00 ранку по мосту проїхали 706 вантажних автомобілів: на Тамань - 324 вантажівки, в Керч - 382 вантажівки.
Нагадаємо, міст через Керченську протоку, що з'єднує Крим і Краснодарський край Росії, окупанти відкрили в травні 2018 року.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...