11 звільнених з полону повернулися в Донецьку область, але в той же час майже половина вирішила виїхати подалі з Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на Новости Донбасса.
Олександр Хромих з Тореза, доброволець батальйону «Шахтарськ», який за 4 місяці служби пройшов бої в Пісках і Іловайську, повернувся в Донецьку область. «Дізнавшись, що я служу в українській армії, бойовики віджали у моїх батьків будинок, машину Ауді, золото. Батька били, довели до інсульту. Собак постріляли, прикладами били. Дівчинку, що зі мною жила, кинули в багажник і поїхали. Ці люди раніше алкоголіками були», - розповідає Олександр.
Чоловік змушений був відвезти батька на лікування в Росію, де його затримала ФСБ. «Вони мене зловили, три дня мучили, били, і вийшло, що потім я без свідомості виявився в Торезі в МГБ», - говорить він. «Суд ДНР» засудив добровольця на 18 років позбавлення волі за звинуваченням у конституційному перевороті і підготовці до захоплення влади. Провівши два роки в тюрмі, Олександр потрапив в список на обмін. Після звільнення він пройшов обстеження у Феофанії, потім його відправили до Краматорська.
У Донецькій обласній військово-цивільної адміністрації кажуть, що знають про потреби кожного зі звільнених громадян і намагаються йти їм назустріч.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...