"Креатура Ахметова, що мало в чому поступається попередникам": Що відомо про наступника Захарченка

Про Дмитра Трапезнікова кажуть, що він «бувалий тип, зайвого ніколи не скаже, просто так ніде не з'явиться, все робить з розрахунком на майбутнє, жадібний і корисливий».

Дмитро Трапезніков

Такі якості, розповіло джерело в окупованому Донецьку, новий ватажок бойовиків знайшов, будучи в оточенні Ріната Ахметова (працював в 2001-2005 роках в ФК «Шахтар», крім цього в ТОВ «Баустандарт», ТОВ «Білліардай», БФ «Благосвіт», ТД «Укоопзовнішторг» і в Петровському районі Донецька). У «ДНР» переконані, що Трапезніков - креатура Ахметова, тому і отримав таку високу посаду в «уряді», передають Патріоти України.

Ще відомо, що Трапезніков «всюди підставляв Захарченка, щоб остаточно його скомпрометувати», при цьому був сам «білий і пухнастий перед Москвою». В частині «віджимань» він мало в чому поступався «міністру доходів і зборів» Тимофєєву (кличка «Саша Ташкент»), курирував російську гуманітарну допомогу (Росія виділяє колосальні кошти, які не доходять до простого народу, все дерибанять «чиновники»).
Трапезніков контролював і інформаційні потоки. «Вся інформація про "ДНР" проходить через його руки і виходить в ефір лише з його дозволу. Тому він не боїться будь-яких публічних розмов про себе, тому що сам їх фільтрує», - пишуть про нього в «Живому журналі». Влітку 2017 роки там з'явилася стаття під назвою «Захарченка обійде на повороті його власний підлеглий Трапезніков».

Через кілька годин після ліквідації Захарченка Трапезніков заявив: «Незмінним залишається наш зовнішньополітичний курс - інтеграція з Російською Федерацією з перспективою приєднання до великої Росії». Такою була вказівка з Кремля.

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...