"Креатив" влади чи провокація ворога? Бочкала про пропагандистський білборд, який з'явився на Донеччині

У місті Лиман Донецької області, підконтрольному Україні, з'явився пропагандистський білборд, який дуже здивував місцевих жителів.

На плакаті зображено український паспорт в оточенні геотегів і російський - з дірками від куль. "Обери свій шлях", - свідчить напис на плакаті.

Однак, як зазначає в своєму Facebook журналіст Роман Бочкала, далеко не всі місцеві жителі оцінили даний креатив, повідомляють Патріоти України.

"Прислали знайомі. Хочуть цей борд зірвати. Свій вибір вони давно зробили. І тут раптом. Вони спочатку подумали - підступи ворогів. Аж надто провокаційне запитання. І заданий російською. Але виявилося такі "питання" по всій Донецькій області. Ніби як творчість Міністерства інформації. Креатифф ... Я ось теж ідеї не зрозумів. Цікаво, скільки грошей було витрачено на реалізацію даного проекту? " - пише журналіст.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...