Кремль наказав МНС готуватись до війни

​Міністерство з надзвичайних ситуацій запускає загальноросійські тренування з цивільної оборони, в ході яких чиновники, органи влади і населення повинні відпрацювати дії на випадок раптової зовнішньої агресії проти Росії.

Старт триденним навчанням в понеділок дав глава МНС Євген Зінчев, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Спільно з органами влади всіх рівнів повинні бути відпрацьовані наступні питання: підготовка населення в галузі цивільної оборони, готовність пунктів управління, укомплектованість і готовність пунктів тимчасового розміщення містечок і систем зв'язку та оповіщення. Всім керівникам на місцях вжити вичерпних заходів та забезпечити готовність сил до реагування», - заявив міністр на селекторній нараді в Москві.
Він підкреслив, що навчання проводяться відповідно до доручення уряду.
За легендою навчань відбувається загострення зовнішньополітичної обстановки, і Росії стає об'єктом нападу. В результаті відбуваються великомасштабні надзвичайні ситуації та аварії.
Силам цивільного захисту доручено відпрацювати заходи щодо підвищення стійкості функціонування економіки і систем життєзабезпечення в цих умовах. У їх числі - розгортання повітряних і рухомих пунктів управління, евакуація населення в безпечні райони.
Навчання проходитимуть в три етапи. На перших двох - в регіонах будуть відпрацьовуватися питання оповіщення та збору керівного складу, розгортання систем управління на федеральному, регіональному і муніципальному рівнях, готовності укриттів, систем зв'язку та оповіщення, маршрутів евакуації населення, розгортання пунктів тимчасового розміщення, забезпечення життєзабезпечення населення.
На третьому етапі в кожному федеральному окрузі РФ заплановано проведення тактико-спеціальних навчань в умовах воєнного часу.
«Ми повинні своєчасно попереджати громадян про можливі небезпеки і загрози і надавати в разі необхідності допомогу і підтримку», - заявив у понеділок Зінчев.
Тренування пройде протягом трьох днів, з 1 по 3 жовтня, і завершиться напередодні Дня цивільної оборони, який відзначається 4 жовтня.
У навчаннях візьмуть участь представники федеральних органів виконавчої влади та органів виконавчої влади всіх суб'єктів РФ, підрозділи МНС Росії.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Запад пытается вырвать Беларусь из тени Москвы, но в Минске нет поля для маневра", - Bloomberg

понеділок, 11 листопад 2019, 21:44

11-12 листопада глава Білорусі відвідує Австрію. Офіційний візит демонструє спробу Мінська налагодити відносини з Заходом і спроби Європи вирвати Білорусь з тіні Москви. "Запад – как Евросоюз, так и США – «пытаются вырвать бывшую советскую республику и...

Кіт з неймовірно великими очима підкорює мережу (фото, відео)

понеділок, 11 листопад 2019, 18:48

У Instagram у Потейто вже більше 50 тисяч передплатників. П'ятирічний кіт на ім'я Потейто («Картопля») став справжньою інтернет-сенсацією завдяки своїм неймовірно великим зеленим витрішкуватим очам. Як повідомляє видання Metro, 21-річна хазяйка тварини...