Кремль погрожує заблокувати YouTube і Тwitter на території РФ

Роскомнадзор пригрозив заблокувати сервіс YouTube, якщо протягом доби не буде видалена відеосторінка «Відкритої Росії».

Роскомнадзор повідомляє: "На підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації від 11.12.2017 № 27-31-2017 / Ід6629-17 про вжиття заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять інформацію, поширювану з порушенням закону, доступ до інформаційного ресурсу (сторінок) http://www.youtube.com обмежується операторами зв'язку на території Російської Федерації», передають Патріоти України.

При цьому наголошується, що Youtube офіційно повідомив «Відкриту Росію» про отримання запиту. Youtube повідомляє: «У відповідному листі ми повідомили, що обліковий запис "Відкритої Росії" в Youtube не поширює ніякої інформації з порушенням закону, і що ми вважаємо дії Генпрокуратури і Роскомнадзора політичним тиском на свободу слова».

Також 13 грудня аналогічний лист отримала адміністрація сервісу Тwitter, але поки не зробила ніяких дій щодо аккаунта «Відкритої Росії».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...