"Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину", - Бабченко про передвиборчу істерію "кандидатів"

Щось луснуло, і в головах стрімко все обвалилося. Хаос у думках. Роз'єднання суспільства. Злість і нетерпимість до опонента.

Аркадій Бабченко

Про це у своєму блозі пише журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Появилась новая национальная идея — как можно быстрее разнести вдребезги государственность. Мрак напал на людей. Что-то лопнуло, и в головах все резко обвалилось. Хаос в мыслях. Разъединение общества. Злоба и нетерпимость к оппоненту.

И на этом фоне — массовое наступление популистов и разных сволочей. Одни биллборды чего стоят. Компромисс, мир, новая экономика, новый курс, газовый геноцид, преступная власть. Не замечаете ли вы, что их борьба с барыгами уже переросла в борьбу с государственностью?

В интервью нардепа Андрея Билецкого прочитал, что Нацгвардия и Вооруженные силы готовы воевать как с внешним врагом, так и с внутренним. Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину. Чего ему теперь напрягаться. Пусть воюют друг с другом. А россияне потом войдут на руины. Опыт есть. 100 лет назад все это уже было."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...