"Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину", - Бабченко про передвиборчу істерію "кандидатів"

Щось луснуло, і в головах стрімко все обвалилося. Хаос у думках. Роз'єднання суспільства. Злість і нетерпимість до опонента.

Аркадій Бабченко

Про це у своєму блозі пише журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Появилась новая национальная идея — как можно быстрее разнести вдребезги государственность. Мрак напал на людей. Что-то лопнуло, и в головах все резко обвалилось. Хаос в мыслях. Разъединение общества. Злоба и нетерпимость к оппоненту.

И на этом фоне — массовое наступление популистов и разных сволочей. Одни биллборды чего стоят. Компромисс, мир, новая экономика, новый курс, газовый геноцид, преступная власть. Не замечаете ли вы, что их борьба с барыгами уже переросла в борьбу с государственностью?

В интервью нардепа Андрея Билецкого прочитал, что Нацгвардия и Вооруженные силы готовы воевать как с внешним врагом, так и с внутренним. Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину. Чего ему теперь напрягаться. Пусть воюют друг с другом. А россияне потом войдут на руины. Опыт есть. 100 лет назад все это уже было."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...