"Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину", - Бабченко про передвиборчу істерію "кандидатів"

Щось луснуло, і в головах стрімко все обвалилося. Хаос у думках. Роз'єднання суспільства. Злість і нетерпимість до опонента.

Аркадій Бабченко

Про це у своєму блозі пише журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Появилась новая национальная идея — как можно быстрее разнести вдребезги государственность. Мрак напал на людей. Что-то лопнуло, и в головах все резко обвалилось. Хаос в мыслях. Разъединение общества. Злоба и нетерпимость к оппоненту.

И на этом фоне — массовое наступление популистов и разных сволочей. Одни биллборды чего стоят. Компромисс, мир, новая экономика, новый курс, газовый геноцид, преступная власть. Не замечаете ли вы, что их борьба с барыгами уже переросла в борьбу с государственностью?

В интервью нардепа Андрея Билецкого прочитал, что Нацгвардия и Вооруженные силы готовы воевать как с внешним врагом, так и с внутренним. Кремль сидит и аплодирует. Украинцы сами готовы уничтожать Украину. Чего ему теперь напрягаться. Пусть воюют друг с другом. А россияне потом войдут на руины. Опыт есть. 100 лет назад все это уже было."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...