Кремлівська консерва? - Президент Польщі розкритикував Леха Валенсу через "любов" до Росії

​Колишній президент Польщі Лех Валенса в інтерв'ю росЗМІ, яке вийшло 26 грудня, сказав, що владі країни не треба сваритися із Росією, оскільки цим користуються США та інші країни.

На думку Валенси, країнам потрібно "йти на поступки одна одній". Валенса зазначив, що Варшава політично "ближче до Москви, ніж до Нью-Йорка", передають Патріоти України.

Він також назвав президента Росії Володимира Путіна "мудрою людиною", яку треба переконати в тому, що навколо РФ не тільки вороги.

Нинішній глава держави Анджей Дуда піддав висловлювання Валенси критиці. В інтерв'ю телеканалу TVP Info 30 грудня чинний президент нагадав, що Путін "силою змінює кордони", а напад Росії на Грузію та Україну піддав загрозі безпеку в усій Східній Європі.

"Мені шкода, що колишній президент Лех Валенса має такі погляди. Це не ті погляди, з якими можна легко погодитися", – заявив Дуда.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...