Кремлівські пропаганд*ни наввипередки вправляються в брехні про парад у Києві

Російські пропагандистські ЗМІ 24 серпня, в День Незалежності України, оприлюднили низку провокаційних матеріалів, намагаючись дискредитувати головне українське національне свято.

Так, журналісти телеканалу РЕН ТВ в своїй новині про урочистий парад у Києві заявили, що у міністра оборони України Степана Полторака нібито тряслися руки, передають Патріоти України.

"Глядачів параду збентежив той факт, що руки у Полторака тряслися. Деякі інтернет-користувачі пояснили "тряску" хвилюванням міністра. Вони припустили, що він отримав "прочухана" від начальства", - написали пропагандисти.

Видання "РИА Новости" в репортажі про військовий парад повідомили, що президент України Петро Порошенко відкривав захід уривком із "маршу українських націоналістів".

Не оминули увагою український День Незалежності і російські блогери. Наприклад, у Twitter "Батько Російської Демократії" порівняли захід із "ретро-виставкою" і навіть не згадали, що в ньому брали участь новітні розробки військової техніки.

"У травні в Пітері пройшов парад ретро-автомобілів. Видовище було приголомшливе. Але в Києві вирішили переплюнути місто на Неві і влаштували парад ретро-бронетехніки", - висловилися в пропагандистському блозі.

Однак ця відверта брехня обурила багатьох користувачів соцмережі.

"А в Москві Т-43 їздять на парадах. Злиденна бензоколонка", - прокоментував один із користувачів.

"Зате у нас вся техніка "сучасна", ага", - зазначив інший коментатор.


Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...