Кремлівські пропаганд*ни знайшли "український слід" у передачі Курильських островів Японії (відео)

На російському телебаченні активно почали обговорювати можливість визнання Японією окупованого Криму російським. За це її нібито можуть винагородити передачею Південних Курил.

Курили

Приводом для бурхливої дискусії в студії пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" став фрагмент новинного випуску японського телебачення. У ньому журналіст задавався питанням, чи не виявиться Японія перед необхідністю визнавати анексію Криму, коли буде домовлятися з Росією про кордони, передають Патріоти України.

Першим теорію можливості "обміну" територіями підтвердив професор Інституту країн сходу, доктор історичних наук Анатолій Кошкін. За його словами, такий розвиток подій не став би несподіванкою, оскільки нібито давно обговорюється. "Уже кілька років японці такий варіант розглядають: ми визнаємо Крим російським, а ви віддаєте нам острови. Політики японські так не говорили, а політологи на повний голос. Це один із варіантів вирішення територіального питання розмін Криму, грубо кажучи, на Курили", — висловився він.

Пізніше подібні меседжі озвучив і ще один кремлівський пропагандист, кореспондент ВГТРК Сергій Мінгажев. Він заявив, що особисто чув в приватних розмовах з японськими діячами, які мають відношення до переговорів з Росією, про те, що нібито у 2014 році у Японії був шанс швидко вирішити територіальне питання.

"Якби вона не пішла за Вашингтоном, не запровадила антиросійські санкції і визнала б Крим російським, то тоді нібито Росія могла в якості подяки віддати їй Південні Курили. Але тут важливо підкреслити, що ця думка висловлювалася як абстрагувана гіпотеза, швидше фантазія", — зазначив Мінгажев.

Він додав, що для японців визнання злочинних дій Росії в Криму є одним із найпотаємніших страхів. "Це було б великим кошмаром, якби Росія таким чином поставила питання, тому що в нинішніх умовах Японії визнати Крим російським напевно ще складніше, ніж визнати російський суверенітет над Південними Курилами. Тому що це неминуче призвело б до дуже серйозних проблем із США", — підсумував Мінгажев.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Я пережив момент, дуже схожий на цей": Шевченко порівняв пандемію коронавірусу з Чорнобилем

субота, 28 березень 2020, 22:50

Головний тренер збірної України підкреслив, що вже десять днів не виходить з дому. Шевченко підкреслив, що знаходиться в самоізоляції у своєму будинку за межами Лондона: "У мене все добре, я живу за містом і замкнений у будинку вже майже десять днів. Є...

Хіти тижня. Теорія змови: Військовий експерт розповів, хто стоїть за коронавірусом

субота, 28 березень 2020, 22:30

Арестович не сумнівається, що навколо ситуації з поширенням коронавіруса дуже впливова група намагається вирішити кілька найважливіших геополітичних цілей. Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх ін...