Кремлівський пропаганд*н назвав Росію головним визволителем світу від зла (відео)

Свою проімперську промову Соловйов озвучив в ефірі власної пропагандистської програми на телеканалі "Росія 1".

Головний кремлівський пропагандист Володимир Соловйов цинічно заявив, що Росія, яка століттями була ініціатором кровопролитних воєн, нібито є головним визволителем світу від зла, передають Патріоти України.

Більш того, він протиставив країну-агресора Україні, натякнувши, що вона нібито ніколи не отримає такі лаври переможців, як Російська Федерація. Свою проімперську промову Соловйов озвучив в ефірі власної пропагандистської програми на телеканалі "Росія 1".

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...