Відсутність російських спостерігачів на виборах в Україні зіграє українцям тільки на руку, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.
Тут вступає в силу принцип поводження з російськими пропагандистами: нехай краще сидять вдома, обговорюючи України в ток-шоу, ніж приїжджають до Слов'янська і знімають фейки про розіп'ятих хлопчиків.
"Ми є членами ОБСЄ. Ми визнаємо всі правила, процедури, більш того, як держава - учасник організації ми їх визначаємо разом з іншими країнами. Тому вносити зміни в правила, обмежуючи представників якоїсь країни від участі у спостережній місії - дивна поведінка. Серед спостерігачів з будь-якої країни можуть бути представники спецслужб або колишні військові. Але вони все їдуть в складі делегації ОБСЄ, а не як представники конкретної країни. І ОБСЄ відповідає за якість їх роботи", - говорить дипломат Богдан Яременко.
Втім, на думку екс-міністра закордонних справ Володимира Огризка, побоюватися невизнання наших виборів міжнародною спільнотою не варто. "Демократичність виборів не залежить від присутності представників країни-агресора на території жертви агресії. Буде досить представників європейських країн, міжнародних організацій. Ми не повинні бути більш святими, ніж Папа Римський. У нас є чітка власна лінія, ми її визначили, і ми не порушуємо ніяких принципів ОБСЄ. А ось країна, яка порушує, ще й нахабно вимагає від тієї країни, на яку вона напала, щоб ми допускали її представників на свою територію. Тут потрібно було б подумати представникам БДІПЛ зі своєю сто ку не допускати росіян до участі в спостережній місії", - прокоментував ситуацію він.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...