КремльТБ лякає росіян вбивчим симбіозом китайців і українського авіапрому

Китай начебто планує перевезти тисячі співробітників українського підприємства "Антонов" в спеціально створений промисловий кластер, де будуть працювати конструктори.

Ан-225 "Мрія"

Також у Піднебесній проявляють інтерес і до інших флагманів авіаційної промисловості України - ПАТ "Мотор Січ" і КБ "Південмаш", що начебто готові співпрацювати з іноземцями на будь-яких умовах, передають Патріоти України з посиланням на Russia Today.

Китай же потребує транспортної авіації, розраховуючи поставити на потік знамениті літаки "Мрія" і "Руслан".

За інформацією китайських ЗМІ, в провінції Шеньсі будується промисловий кластер, куди начебто можуть переїхати з сім'ями 2000 співробітників "Антонова". На території сучасного відкритого виробничого району Луянху вже побудовані виробничі цехи і житлові будинки, створена необхідна інфраструктура. Пекін не шкодує коштів: роботи зі зведення конструкторського містечка обійшлися КНР у 6,3 млрд юанів.

Конструкторські роботи начебто будуть вестися спільно з Сіаньскою промисловою авіаційною групою компаній і Першим науково-дослідним інститутом проектування повітряних суден КНР.

Одна з основних цілей проекту - відтворення на китайській базі надважкого транспортного літака Ан-225 "Мрія", вантажопідйомність якого близько 250 тонн.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Чи застосує Росія ядерну зброю: Журналіст оцінив небезпеку

п’ятниця, 18 серпень 2017, 22:01

Захід ніколи не застосує ядерну зброю проти Росії, так само як і Росія ніколи не піде на такий крок, оскільки це "еквівалентно застосуванню ядерної зброї проти самого себе". Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський журналіст Леонід Радз...

Дискримінація військовослужбовців-прихожан є неприйнятною, - дипломат

п’ятниця, 18 серпень 2017, 21:51

Московський патріархат назагал, на рівні інституційному, важко з позиції українського патріотизму визнати інакше, ніж організацією шкідливою і ворожою. "Але я знаю прекрасних патріотичних людей і серед священнослужителів, і серед прихожан УПЦ МП, тому ...