Також у Піднебесній проявляють інтерес і до інших флагманів авіаційної промисловості України - ПАТ "Мотор Січ" і КБ "Південмаш", що начебто готові співпрацювати з іноземцями на будь-яких умовах, передають Патріоти України з посиланням на Russia Today.
Китай же потребує транспортної авіації, розраховуючи поставити на потік знамениті літаки "Мрія" і "Руслан".
За інформацією китайських ЗМІ, в провінції Шеньсі будується промисловий кластер, куди начебто можуть переїхати з сім'ями 2000 співробітників "Антонова". На території сучасного відкритого виробничого району Луянху вже побудовані виробничі цехи і житлові будинки, створена необхідна інфраструктура. Пекін не шкодує коштів: роботи зі зведення конструкторського містечка обійшлися КНР у 6,3 млрд юанів.
Конструкторські роботи начебто будуть вестися спільно з Сіаньскою промисловою авіаційною групою компаній і Першим науково-дослідним інститутом проектування повітряних суден КНР.
Одна з основних цілей проекту - відтворення на китайській базі надважкого транспортного літака Ан-225 "Мрія", вантажопідйомність якого близько 250 тонн.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...