КремльТБ лякає росіян вбивчим симбіозом китайців і українського авіапрому

Китай начебто планує перевезти тисячі співробітників українського підприємства "Антонов" в спеціально створений промисловий кластер, де будуть працювати конструктори.

Ан-225 "Мрія"

Також у Піднебесній проявляють інтерес і до інших флагманів авіаційної промисловості України - ПАТ "Мотор Січ" і КБ "Південмаш", що начебто готові співпрацювати з іноземцями на будь-яких умовах, передають Патріоти України з посиланням на Russia Today.

Китай же потребує транспортної авіації, розраховуючи поставити на потік знамениті літаки "Мрія" і "Руслан".

За інформацією китайських ЗМІ, в провінції Шеньсі будується промисловий кластер, куди начебто можуть переїхати з сім'ями 2000 співробітників "Антонова". На території сучасного відкритого виробничого району Луянху вже побудовані виробничі цехи і житлові будинки, створена необхідна інфраструктура. Пекін не шкодує коштів: роботи зі зведення конструкторського містечка обійшлися КНР у 6,3 млрд юанів.

Конструкторські роботи начебто будуть вестися спільно з Сіаньскою промисловою авіаційною групою компаній і Першим науково-дослідним інститутом проектування повітряних суден КНР.

Одна з основних цілей проекту - відтворення на китайській базі надважкого транспортного літака Ан-225 "Мрія", вантажопідйомність якого близько 250 тонн.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Російська влада не має права вказувати українцям", - Мер Вінниці відповів на слова Путіна про Петлюру

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:53

У Росії з часів Радянського Союзу "дуже погано" з вивченням історії на основі історичних фактів. Про це у Facebook заявив мер Вінниці Сергій Моргунов, коментуючи слова президента РФ Володимира Путіна, який назвав українського військового і політичного ...

Відхід Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", - Боровий

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:45

Оскільки Кремлю не вдалося підготуватися до перехідного процесу зміни влади в Росії, відхід Володимира Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", тому що це призведе до руйнування "збалансованої системи стримувань і противаг". Таку думку "...