"Крепостное право"! - Українців обурив новий кредитний закон

У соцмережах розгорається новий скандал - через прийнятий напередодні Радою закон 6027-д "Про відновлення кредитування".

Найбільше людей обурила норма про обов'язкове погашенні кредитів, які дісталися громадянам країни в спадок, передають Патріоти України.

"Спадкоємці позичальника, померлого не погасивши кредит, тепер зобов'язані (а не "мають право") вступити в спадок боргу і віддати за цей борг все, чим володіють. Винятків немає", - пишуть користувачі.

А користувач Tori Strong попереджає: "Юристам же раджу докорінно переглянути існуючу практику захисту в суді. Оскільки закон 6027-д, згідно його перехідних положень, застосовується і до договорів, що виникли до його прийняття. Хоч це і класичний абсурд - всі ми вчили що "закон зворотної сили не має". Але депутати цього не вчили, тому їм плювати".

У той же час ряд користувачів відзначають, що документ не так уже й поганий і досить справедливий. Зокрема, Катерина Константинова пише: "Я вважаю що не такий поганий закон. Не подобаються умови кредитів - не беріть кредити. ... А як юрист, який має періодично справи з банківськими боржниками, підтримую його ще більше. Може, у нас народ розучиться підписувати те, що не читав, брати те, що віддавати не збирається. Розумніше стають тільки, якщо доводиться платити".

А Олена Войнич уточнює: "Ніхто нікого не зобов'язує приймати спадщину. Хочуть уникнути випадків, коли приймаються в спадок майно або майнові права без прийняття зобов'язань. Що цілком відповідають діючим положенням про те, що успадковуються не тільки права, але й обов'язки, а також ч . 1 ст 1 282 "Спадкоємці зобов'язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, що бере у спадщину. Кожен із спадкоємців зобов'язаний задовольнити вимоги кредитора особисто, у розмірі, який відповідає его частці у спадщині", яку ніхто не міняє. І так можна пройтися по кожному пункту".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Не потрібно копати землю: Подружжя з Києва стали успішними фермерами і вирощують картоплю по-новому (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 23:30

Життя змусило киян не тільки копати город, а й навчитися доїти кіз і приймати у них пологи. "Раніше ми з Євгеном жили в Києві, але вже п'ять років, як переїхали на хутір в Поліссі", - говорить Наталія Вишинська, яка створила з чоловіком екоферму, перед...

З архіву ПУ. Відповіли за "Катерину Велику": Кейт Міддлтон отримала перемогу в суді за образу журнала Tatler (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 13:30

У травні цього року гламурне видання опублікувало матеріал під назвою «Катерина Велика». У ньому простежується становлення дружини принца Вільяма з дівчини, що виросла в родині середнього класу, на впливову публічну фігуру. Герцогиня Кембриджська здобу...