"Крепостное право"! - Українців обурив новий кредитний закон

У соцмережах розгорається новий скандал - через прийнятий напередодні Радою закон 6027-д "Про відновлення кредитування".

Найбільше людей обурила норма про обов'язкове погашенні кредитів, які дісталися громадянам країни в спадок, передають Патріоти України.

"Спадкоємці позичальника, померлого не погасивши кредит, тепер зобов'язані (а не "мають право") вступити в спадок боргу і віддати за цей борг все, чим володіють. Винятків немає", - пишуть користувачі.

А користувач Tori Strong попереджає: "Юристам же раджу докорінно переглянути існуючу практику захисту в суді. Оскільки закон 6027-д, згідно його перехідних положень, застосовується і до договорів, що виникли до його прийняття. Хоч це і класичний абсурд - всі ми вчили що "закон зворотної сили не має". Але депутати цього не вчили, тому їм плювати".

У той же час ряд користувачів відзначають, що документ не так уже й поганий і досить справедливий. Зокрема, Катерина Константинова пише: "Я вважаю що не такий поганий закон. Не подобаються умови кредитів - не беріть кредити. ... А як юрист, який має періодично справи з банківськими боржниками, підтримую його ще більше. Може, у нас народ розучиться підписувати те, що не читав, брати те, що віддавати не збирається. Розумніше стають тільки, якщо доводиться платити".

А Олена Войнич уточнює: "Ніхто нікого не зобов'язує приймати спадщину. Хочуть уникнути випадків, коли приймаються в спадок майно або майнові права без прийняття зобов'язань. Що цілком відповідають діючим положенням про те, що успадковуються не тільки права, але й обов'язки, а також ч . 1 ст 1 282 "Спадкоємці зобов'язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, що бере у спадщину. Кожен із спадкоємців зобов'язаний задовольнити вимоги кредитора особисто, у розмірі, який відповідає его частці у спадщині", яку ніхто не міняє. І так можна пройтися по кожному пункту".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.