"Крым стал зоной усиленного режима, местами переходящего в особый", - блогер

Охоронна зона з колючим дротом, під охороною росгвардії. Під водою - водолази, на воді - катера морської охорони, на мосту - КПП Мінтранс і стаціонарні пости ДАІ, з повітря - дрони.

Про це у своєму блозі пише Art Zed, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Россияне ждут мост, ждут, когда они с ветерком смогут проехаться над проливом в Крым и обратно. Но до ветерка разогнаться будет сложно, ведь мост этот, не просто мост, а стальная лапа, для более сильного хвата полуострова русистами.

Крым стал зоной усиленного режима, местами переходящего в особый, а мост станет его предзонником. От охраны "Порт-Крым" узнал, что служба охраны Минтранс России почти покинула переправу и перекидывается на автомобильный переход через пролив. Посты проверки будут с двух сторон на въездах и ещё два через 1,5 км от начальных постов, всего четыре.

Помимо прочего, создана охранная зона моста по обоим берегам, огороженные заборами с колючей проволокой. Внутренняя территория будет охраняться росгвардией. Также, мост планируется охранять под водой - водолазами, на воде - катерами морской охраны, на мосту - КПП Минтранс россии и стационарные посты ГИБДД, с воздуха - дроны будут облетать.

Вот такой он "Крымский мост", он же стальная кремлёвская лапа."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...