"Крыса давилась слюной, но продалжала грызть скрепы": Болгарський журналіст знатно "потролив" Захарову

Схоже, український журналіст Роман Цимбалюк став засновником нового "сирного" флешмобу. В усякому разі, його ідею підхопив болгарський колега.

Марія Захарова

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова не захотіла прийняти в подарунок від болгарського журналіста привезений ним з рідної країни сир. Марія нервово заявила, що у неї є "вітчизняний продукт", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Курйозна подія трапилася в четвер, 21 січня, під час офіційного заходу. На очах у численних чиновників і представників ЗМІ болгарський журналіст підніс Захаровій шматочок сиру, і поскаржився на те, що в Росії таких продуктів не купиш. На це представниця МЗС Росії, зарозуміло заявила: "Спасибі, у мене "свій", підкреслюючи тим самим, що навіть в російській глибинці з їжею не настільки погано, як пише "ворожа преса".

Історія з сиром почалася напередодні, коли працюючий в РФ український журналіст Роман Цимбалюк розповів про плачевну ситуацію в "скрепній", де давно не бачили хороших якісних продуктів. Марія Захарова намагалася в соцмережах відповісти Роману, але напоролася на десятки гнівних коментарів громадян РФ, які підтверджують правоту українця.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...