Круітні: Науковці вирахували другий супутник Землі

Експерти стверджують, що другий "Місяць" наблизиться на мінімальну відстань до нашої планети лише через 2000 років.

Вчені встановили, що у нашої планети є другий супутник крім всім відомої Місяця. До такого висновку астрономи прийшли, аналізуючи отримані дані зі спостереження за Сонячною системою, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Знайдений природний супутник земної кулі вчені назвали Круітні. Астрономи відзначають, що небесне тіло відрізняється від Місяця рухом по орбіті, яка розташована навколо Сонячної системи і в формі підкови.

Однак, за словами вчених, така форма орбіти зовсім не рідкість. Наприклад, два місяці Сатурна рухаються по такій самій орбіті. Експерти стверджують, що другий "Місяць" наблизиться на мінімальну відстань до нашої планети лише через 2000 років, при цьому вчені заспокоюють, що ймовірність зіткнення з земною кулею прагне до нуля.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...