Круітні: Науковці вирахували другий супутник Землі

Експерти стверджують, що другий "Місяць" наблизиться на мінімальну відстань до нашої планети лише через 2000 років.

Вчені встановили, що у нашої планети є другий супутник крім всім відомої Місяця. До такого висновку астрономи прийшли, аналізуючи отримані дані зі спостереження за Сонячною системою, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Знайдений природний супутник земної кулі вчені назвали Круітні. Астрономи відзначають, що небесне тіло відрізняється від Місяця рухом по орбіті, яка розташована навколо Сонячної системи і в формі підкови.

Однак, за словами вчених, така форма орбіти зовсім не рідкість. Наприклад, два місяці Сатурна рухаються по такій самій орбіті. Експерти стверджують, що другий "Місяць" наблизиться на мінімальну відстань до нашої планети лише через 2000 років, при цьому вчені заспокоюють, що ймовірність зіткнення з земною кулею прагне до нуля.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...