"Крики" з труни покійної перервали похорон у Аргентині

Лікарі сказали - звичайна справа: Мертва жінка схвилювала похоронну процесію стогонами та шкрябанням о домовину.

Водій катафалка повідомив родичам загиблої, що з гробу долинали дивні звуки - крики і стукіт, передають Патріоти України.

Похоронна процесія несподівано перемістилася в місцеву лікарню. Родичі покійної хотіли упевнитися в тому, що вона мертва, оскільки водій катафалка заявив про суперечливі звуках, що доносяться з труни.

The Daily Mail повідомляє, що лікарі підтвердили смерть, що настала більше доби тому. Медики пояснили, що подібне трапляється при скороченні м'язів і голосових зв'язок мертвих.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...