Відеозапис із виконанням пісні на вірші Шевченка опублікувала в YouTube педагог юних вокалістів Юлія Качула, передають Патріоти України.
Вона жартує, що зі своєю командою вже збирається на "Ше.Фест".
"Моїх учнів – юних вокалістів – об'єднав наш Тарас Шевченко. Їм так сподобалися ритм, стиль, енергетична зарядженість цієї пісні (призерки минулорічного конкурсу на кращу пісню на слова Шевченка), що вони взялися її вивчити. І ось – перші результати", – розповіла Качула.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...