Як повідомляє Крим.Реалії, жителі анексованих кримських міст - Севастополь, Сімферополь, Бахчисарай, Феодосія - зібралися разом, щоб прочитати рядки з вірша Василя Симоненка "Де зараз ви, кати мого народу?", передають Патріоти України.
Ініціатори акції зазначили, що локації для зйомок обрали не випадково. Так, у ролик потрапив Володимирський собор на Херсонесі, який недавно російський президент Володимир Путін запропонував зробити "російської Меккою", Херсонеський маяк, навколо якого розташована російська військова частина, пам'ятник Тарасу Шевченку в Сімферополі, біля якого періодично затримують місцевих проукраїнських активістів, будівля парламенту Криму й управління поліції в Феодосії.
"Ідея ролика - показати, що ми всі - українці, незалежно від національної, етнічної, релігійної та іншої приналежності, незалежно від того, знаходимося ми на материковій Україні або в Криму - ми всі залишаємося громадянами України", - розповів один із учасників звернення Михайло Батрак.
"Хочемо нагадати материковим українцям, щоб вони не поспішали в розмовах на кухнях і в соцмережах називати всіх кримчан зрадниками. І пам'ятали про те, що на півострові, незважаючи на тиск і репресії, залишається величезна кількість патріотів України", - відзначили в творчій групі ініціаторів відео-привітання.
День Незалежності України не святкують у Криму через його анексію Росією. У попередні роки громадським активістам підконтрольна Кремлю влада півострова відмовляла узгодити заходи, які громадські працівники хотіли провести на день народження України. Проте, в цей день традиційно покладають квіти до українських пам'ятників у різних містах Криму.
На півострові правозахисники регулярно фіксують факти утиску проукраїнських активістів.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...