"Кримнаш": Молоде покоління ще не втрачене для України, - Казарін

Україні варто в першу чергу зосередитися на залученні на свою сторону покоління, яке виросло в Криму після розпаду СРСР.

Павло Казарін

Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" заявив український журналіст і блогер Павло Казарін, передають Патріоти України.

"З того, що можна було б і потрібно було б робити - це саме займатися приватизацією того покоління, яке виросло не у Радянському Союзі, а яке народилося вже в останні роки СРСР або 90-і, заманювати їх в українські ВНЗ і т.д . Тому, що це люди, які завжди жили з відчуттям, що жовто-блакитний прапор - це їхній. Це люди, яким на момент проведення референдуму було по 14-15 років, це люди, у яких Росія намагається вкрасти майбутнє. Звичайно, потрібно давати їм пільги, щоб вони їхали вчилися (на материковій Україні. - ред)", - наголосив він.

При цьому Казарін вважає, що чинні пільги недостатньо стимулюють кримських випускників їхати навчатися на материк.

"Вони дуже локальні. Ці пільги поширюються на заштатні виші. Наприклад, який-небудь там, вибачте, якийсь парканобудівний інститут і т.д. Людей з проукраїнськими поглядами потрібно забирати, втягувати в простір українських орбіт тому, що немає нікого більш радикально проукраїнського, ніж переселенці. Ті люди, які втратили все. Тому програма з пільгами повинна бути значно ширшою, ніж та, що існує сьогодні", - зазначив журналіст.

Блогер також додав, що ці абітурієнти можуть надолужити знання з деяких предметів під час навчання у ВНЗ.

"Ці хлопчики і дівчатка змушені вчитися в кримських школах, де їм не читають ні історію України, ні українську мову, тому до них повинні бути певні поблажки. Вони вже тут під час навчання в університеті освоять й історію України, й українську мову в потрібних масштабах", - підсумував він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...