"Кримський міст буде позитивним чинником для українців після повернення півострова", - російський економіст

Будівництво мосту може привести до зниження цін на певні товари усередині Криму і до збільшення туристичного потоку на півострів.

Таку думку у своєму блозі висловив російський економіст Дмитро Некрасов, передають Патріоти України.

"Зрозуміло, що в цілому Крим досить дорого обходиться російському бюджету. Але я не впевнений, що якісь конкретні проекти в цілому по Росії були припинені через його будівництва. Насправді, це оборона забирає гроші у інфраструктурних проектів в набагато більшій ступені, ніж будь-яке дорожнє будівництво. Ці витрати вимірюються трильйонами рублів. Звичайно, загальний масштаб дотацій в Крим для російської економіки теж обтяжливий. Плата за приєднання Криму в першу чергу складається із санкцій, а в другу чергу з витрат на Крим", - пише економіст.

За словами Некрасова, будівництво мосту може привести до зниження цін на певні товари усередині Криму і до збільшення туристичного потоку з боку Росії.

"Але навіть в ситуації, коли Крим був би українським, будівництво такого мосту теж призвело б до розвитку туризму і гнучкості турпотоку. Я б взагалі розглядав будівництво Кримського мосту позитивно з будь-якої точки зору. Якщо колись вийде повернути Крим до складу України, економічно міст буде позитивним чинником для українців в тому числі", - підсумував Некрасов.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Цимбалюк вказав на прокол кремлівської пропаганд*нки з Україною (відео)

вівторок, 22 січень 2019, 14:30

Фоловери скандальної пропагандистки путінського режиму Ольги Скабеєвої в соціальній мережі Instagram активно зверталися до неї з проханнями не розповідати надалі їм про життя України, а сконцентруватися на російських проблемах.

Хіти тижня. У ЄС озвучили жорсткий план придушення Росії

вівторок, 22 січень 2019, 14:00

Стримування для нападника це страх того, що під час нападу він сам буде побитий. На території Естонії необхідно розмістити ракети, здатні вразити російський Санкт-Петербург. Такий заклик зробив естонський журналіст Вахур Коорітс, передають Патріоти Укр...