Кривава бійня в коледжі в Керчі: Окупанти відзначилися цинічним вчинком

Російські окупанти в Криму відмовилися платити компенсацію постраждалій у масовій бійні в політехнічному коледжі Керчі студентці Наталії Калініченко. Дівчині в результаті вибуху бомби відірвало ступню, наразі вона перебуває у лікарні Москви.

Про невиплату обіцяної компенсації заявив батько потерпілої Юрій Калініченко, передають Патріоти України.

За його словами, сім'я не отримала від російської влади обіцяних 500 тисяч рублів компенсації. Більше того, на зустрічі з жителями Керчі глава анексованого Криму Сергій Аксьонов, пояснюючи, чому сім'я Калініченко не отримала коштів, назвав її "неблагополучною" і сказав, що "грошей наказано не давати".

16-річна студентка коледжу Наталія Калініченко опинилася в самому епіцентрі вибуху.

Дівчина отримала важкі травми, в результаті яких їй ампутували ступню. Зараз вона перебуває в одній із московських лікарень. Лікування, за словами її батька, триватиме ще півроку, а необхідних для цього коштів у сім'ї немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...