Про це в коментарі "Обозревателю" розповів адвокат Ярослав Куц, передають Патріоти України.
"Вона може розповідати, що це був пенталгін, темпалгін, аналгін та ін., які вона випила з вином. Але водієві не можна вживати алкоголь або лікарські препарати, наркотичні та психотропні речовини, які можуть впливати на увагу водія. Немає різниці, як людина мотивує те, що вона вживала", - пояснив Куц.
При цьому, уточнив він, мотивація прийняття такого препарату з кодеїном буде виключно грати роль при ухваленні рішення судом.
"Тобто коли суд буде вирішувати, чи є людина наркоманом, чи просто стала заручником ситуації - нібито боліла голова і вона випила таблетку пенталгін або будь-яку іншу таблетку після вживання вина", - сказав юрист.
В інструкції до будь-якого лікарського засобу зазначено, що його заборонено вживати з алкоголем, акцентує Куц. А, виходячи з ПДР, заборонено за кермом вживати лікарські препарати, алкоголь, психотропні та наркотичні речовини, які впливають на увагу.
"Після прийому більшості знеболюючих препаратів, зокрема, на основі кодеїну, заборонено керувати транспортним засобам, що прямо прописано в інструкціях", - резюмував він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...