Кривава ДТП у Харкові: Захист Зайцевої знайшов крайнього в історії з опіатами (відео)

Захист передбачуваної винуватиці смертельної ДТП у Харкові Олени Зайцевої стверджує, що експертизу на наявність опіатів в її організмі могли підтасувати.

Євген Мельниченко

Зокрема, таку заяву зробив один із її адвокатів Євген Мельниченко в ефірі програми "Батли адвокатів". За його словами, обвинувачена приймала знеболюючі через наслідки ДТП, в яку потрапила в дитинстві, передають Патріоти України.

''У неї була важка черепно-мозкова травма... Однак ці її діагнози дозволяють водити авто, але вони викликають періодичні головні болі. Такі, що просто таблетка якогось "Аналгіну" не допомагає. Пігулка, яка була знайдена в зразках її крові, це – дійсно, таблетка "Пенталгін". Їй лікар прописав. Ця довідка є в матеріалах справи. У 2011 році", – сказав юрист.

За словами адвоката, нарколога Олені Федірко Зайцева зізналася, що за добу вона прийняла одну таблетку цього препарату. "Потім роблять токсикологію, і один в один збігається аналіз токсиколога зі складовою "Пенталгіну". Це треба бути або хіміком, або наперед все зробити. Тобто, вона не приховувала цей факт спочатку", – стверджує Мельниченко.

При цьому він наполягає на тому, що даний препарат впливає на організм людини тільки тоді, коли виводиться, – через чотири години після прийому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...