"Культурною столицею" Росії потекла горілчана річка

У річці Нова в російському Санкт-Петербурзі дослідження засвідчили перевищення норми етилового спирту у 5400 разів.

Про це 16 листопада поінформував сайт Північно-Західного слідчого управління на транспорті Слідкому РФ, передають Патріоти України.

"Установлено, що за результатами проведених лабораторних аналізів води з річки Нова встановлено перевищення за низкою забруднювальних речовин, а саме: за етиловим спиртом – у 5400 разів, за ізопропіловим спиртом – у 5,4 раза, за бутиловим спиртом – у 17,7 раза, за ацетоном – у 3 рази, за етиленгліколем – у 640 разів", – ідеться в повідомленні.

За фактом забруднення річки Слідком порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 247 КК РФ (порушення правил поводження з екологічно небезпечними речовинами та відходами).

Журналісти пов'язують забруднення Нової з діяльністю аеропорту Пулково. Зазначається, що аеропорт "визнав підвищене використання рідин для оброблення злітно-посадкових смуг і літаків проти обмерзання".

Пулково – четвертий за кількістю обслуговуваних пасажирів аеропорт у РФ. Річка Нова протікає за кілька кілометрів від аеропорту.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...