Кумів і друзів ще багато: В Україні вирішили створити новий державний орган

Метою нового органу буде припинення нетерпимості або нетолерантності по відношенню до будь-якого етносу.

Євген Нищук

У зв'язку з наданням Томосу УПЦ в Україні з'явиться Державна служба з питань етнополітики та свободи совісті. Про це заявив міністр культури Євген Нищук. Основна її діяльність буде пов'язана з національними меншинами, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми створюємо в наступному році ще один центральний орган, який буде називатися Державна служба з питань етнополітики та свободи совісті", — повідомив він.

За словами міністра, метою нового органу буде припинення нетерпимості або нетолерантності по відношенню до будь-якого етносу. "Ми поліконфесійна країна, ми мультикультурна країна з великим культурним розмаїттям, і необхідно брати до уваги всі ці моменти", — наголосив Нищук.

Відзначається, що вже найближчим часом проект зі створення Служби, яка буде координуватися Міністерством культури, передадуть для розгляду до урядового комітету.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...