Купуй українське, кажете? Підтримуємо вітчизняного виробника? МВС проміняло вертольоти "Мотор Січі" на французькі

Міністерство внутрішніх справ відмовилося купувати вертольоти у одного з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки - української компанії Мотор Січ, підписавши контракт на поставку 55 вертольотів з Францією.

Про це йдеться в листі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на адресу депутата Верховної Ради, власника Мотор Січі В'ячеслава Богуслаєва, передають Патріоти України.

Відзначається, що французька авіакомпанія запропонувала для України вертольоти, які мають тактико-технічні та експлуатаційні характеристики, що відповідають актуальним потребам Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії і Державної служби з надзвичайних ситуацій у виконанні поставлених завдань.

"Вертольоти Мотор Січі на сьогоднішній день не відповідають відомчим тактико-технічним і експлуатаційним вимогам і потребують значних обсягах фінансування для проведення їх модернізації. Вертольоти Мі-8МСБ-В за своїми характеристиками поступаються вертольотам Н 225 французького виробництва", - йдеться в листі Авакова.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів і французька компанія Airbus Helicopters підписали контракт на поставку 55 вертольотів для Міністерства внутрішніх справ. За даними МВС, загальна сума угоди становить €551 млн, кошти будуть надані під 4,25% річних від Державного казначейства Франції і консорціуму французьких банків, все вертольоти будуть поставлені протягом 3,5 років. За угодою в Україну надійдуть 21 вертоліт Н225, 10 вертольотів Н145 і 24 вертольоти Н125.

Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама). У 2017 році Мотор Січ збільшила прибуток на 52% (1,1 млрд грн) - до 3,1 млрд грн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...