"Курмаршал" тішить скрепи новими заявами: "Україна капітулює, і ми займаємо територію, яку вважаємо споконвічно нашою"

Ватажок терористів "ДНР" на Донбасі Олександр Захарченко, кажучи про терміни розв'язаних ними бойових дій, раптом згадав про Столітню і Тридцятилітню війни.
Олександр Захарченко

Таке висловлювання прозвучало в інтерв'ю RT, передають Патріоти України.

"Давайте згадаємо Європу, Війну Червоної та Білої троянд, Столітню війну, Тридцятилітню війну. Ці конфлікти були набагато масштабніші. Це, звичайно, іронічна аналогія", - сказав він.

При цьому Захарченко стверджує, що на Донбасі війна так довго тривати не буде. Ватажок терористів називає два варіанти вирішення конфлікту. Обидва - вигідні тільки "ДНР": "Перший - Україна капітулює, і ми займаємо територію, яку ми вважаємо споконвічно нашою. Другий - Україну очолюють ті люди, з якими можна буде сісти за стіл переговорів".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...