"Київ глибоко розчарував": "США хотіли б повного перезавантаження влади в Україні", - оглядач

Американці всерйоз побоюються третього Майдану в Україні, яким може скористатися президент РФ Володимир Путін.

Сполучені Штати не влаштовує нинішня влада в Україні, і вони зацікавлені в заміні президента Петра Порошенка. Про це повідомила міжнародний оглядач Тетяна Силіна, передають Патріоти України з посиланням на Дзеркало тижня.

"Річ не в тому, що Штати не люблять Порошенка, – до недавніх скандалів вони мирилися з ним і навіть (згнітивши серце і бридливо морщачись) були готові прийняти його другий президентський термін. Для них це був усе-таки більш прийнятний варіант, ніж президентство [лідера "Батьківщини" Юлії] Тимошенко. І річ не в тому, що у Штатів є свій фаворит на українських виборах, – такого насправді немає. Річ у тому, що Україна знову сильно втомила, а Київ глибоко розчарував. І, за великим рахунком, Штати хотіли б повного перезавантаження влади в нашій країні", – написала вона.

За словами оглядача, у США "сильно сумніваються" в такому перезавантаженні. "Тому один із основних меседжів усіх візитерів, які регулярно прибувають до Києва через океан, переважно адресований командам Порошенка і Тимошенко – "Жодних фальсифікацій!". Американці всерйоз побоюються виникнення третього Майдану внаслідок непереконливої легітимності переможця. Бо дестабілізацією ситуації в Україні може знову скористатися [президент РФ Володимир] Путін", – уважає Силіна.

Вона передбачає, що в разі третього Майдану Вашингтон буде змушений реагувати "набагато жорсткіше і рішучіше, ніж це відбувається сьогодні". "А вони не хочуть загострень із РФ. Адже для вирішення своїх внутрішньополітичних завдань перед прийдешніми президентськими виборами у власній країні [президенту США Дональду] Трампу потрібні не нові проблеми, а нові перемоги, зокрема на зовнішній арені. Стверджують, що в планах Білого дому три основні пункти — підписання торгової угоди з Китаєм, втілення в життя мирного плану Кушнера для Ізраїлю і Палестини та врегулювання російсько-українського конфлікту", – зазначила Силіна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...