"Київстар" розповів, що потрібно зробити для використання 4G-зв'язку

Оператори мобільного зв'язку активно готують своїх абонентів до стандарту 4G, появу якого прогнозують протягом першого півріччя 2018 року в великих містах.

Для підготовки своїх абонентів Київстар ввів нові USSD-коди, за допомогою яких можна перевірити, чи підтримують ваш смартфон і SIM-карта стандарт 4G, передають Патріоти України.

Щоб перевірити:

- чи буде працювати SIM-карта в мережі 4G треба набрати код *245*4# виклик;

- чи підтримує телефон 4G - набрати код *245*5# виклик.

За словами оператора, 4G відкриє ще більше можливостей користувачам мобільного інтернету: швидкість передачі даних в ~ 6,5 рази вище, ніж в мережах 3G, в 2,5 рази менше час очікування відкриття інтернет-сторінок, в ~ 10 разів більше ємність мережі і т.д.

Але для того щоб абоненти могли повною мірою скористатися всіма перевагами зв'язку четвертого покоління, потрібні смартфони, що підтримують технологію передачі даних (4G / LTE), і спеціальні SIM-карти (USIM) .В компанії підкреслюють, що абоненти можуть безкоштовно замінити свою стару SIM -карту в фірмових магазинах "Київстар" на USIM.

Національна комісія регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) в жовтні цього року розпочала активну підготовку 4G-тендера на частоти в діапазоні 2600 і 1800 МГц. Мобільні оператори вже використовують спеціальні рішення, які дозволяють розвивати технології четвертого покоління зв'язку на частотах 1800 МГц. Наприклад, 100% обладнання "Київстар" готове до роботи в стандарті 4G на цих частотах.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...