"Киндеррусснагет с кисло-сладким кровяным соусом, две снигирь-пиццы и рожок с эпелиптической бабкой": В мережі висміяли черговий фейк кремлівських пропаганд*нів

Користувачі соціальних мереж з гумором і жартами відзначили появу чергового фейку сепаратистських ресурсів про нібито підготовлюваний «наступ» українських військових на Донбасі з метою роздобути продовольства і одягу.

Зокрема, якесь «джерело» повідомило про те, що «навіть напередодні масштабного походу на Донбас» українська влада «зажала» своїм військовим провізію, через що вони будуть змушені посилено штурмувати позиції терористів, передають Патріоти України.

«До наступу ще 4 доби, а я вже останній сухпай з хлопцями доїв сьогодні, до речі і взуття у нас літнє. Загалом якщо коротко - голі і босі. Так що і йдемо в наступ щоб хоча б трохи провіанту та одягу в дирляндців надибати», - пише в жартівливій формі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан «Штірліц».

«Пришлите калоши! И мне и жене и Тотоше! А те, что прислали на прошлой неделе и т. д.))))) Корней что-то знал!!!», — з не меншою іронією відповідає йому «Альберт».

«Штирлиц, мне пожалуста: 2 даблоркбургера без огурца, киндеррусснагет 9шт с кисло-сладким кровяным соусом, и 2 снигирь-пиццы. -ах и десерт рожок с эпелиптической бабкой, сверху чуток монтажной пеночки (на диету сажусь, надо за фигурой следить). И если есть напитки то 2 по 0.5 русскоязычной кровушки со льдом», — розвиває тему ще один користувач.

«Берегись народ дыре, лютый ВСУ будет тебя нямкать», — резюмує висловлювання друзів ще один користувач.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...