Лайфхак для туристів: Як придбати квитки задешево

Літак - це найбільш зручний і швидкий варіант дістатися до місця призначення. Але не завжди авіапереліт виявляється вигідним з фінансової сторони, так як вартість квитків зазвичай досить висока.

Журналісти пропонують лайфхаки, які допоможуть заощадити, передають Патріоти України.

Отже, що потрібно робити, щоб не розоритися на квитках на літак:

Купувати квиток якомога раніше

Чим раніше ви купите квиток на заплановану дату, тим дешевше він буде коштувати. Бронювати місце в літаку варто за три місяці до вильоту. І ніколи не відкладайте покупку або бронь, так як дешеві авіаквитки розлітаються з неймовірною швидкістю.

Літати в міжсезоння

Час самої подорожі теж грає роль. Влітку в Туреччину, а взимку в Альпи? Спробуйте навпаки. А краще літайте в міжсезоння. Менше туристів - дешевші квитки. Та й ціна на номер в готелі буде помітно нижчою.

Шукати спецпропозиції

Іноді авіакомпанії роблять неймовірні знижки на квитки для того щоб залучити якомога більше клієнтів. Слідкуйте за цим уважно. Термін дії у таких пропозицій зазвичай дуже короткий, тому відкладати з купівлею квитка не варто. Одного разу квиток на літак з Марселя до Венеції коштував всього один євро.

Вибирати бюджетні авіакомпанії

Лоукости наше все! Квиток на рейс може коштувати навіть в три рази дешевше. Тут звичайно є свої нюанси: літак може бути не дуже комфортним, їжу на борту можуть не запропонувати, а багажу, можливо, доведеться взяти менше. Але все це можна і потерпіти.

Вибирати правильний аеропорт

У маленьких і не дуже популярних аеропортах сервісний збір значно нижче, ніж у великих. Відповідно і ціна на квиток падає. До речі якщо у вас в запасі повно часу, то вибирайте переліт з пересадкою. Такі рейси будуть набагато дешевше, ніж прямі.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...