Оскількі кава виводить рідину з організму, варто пити більше води. І обовязково каву треба пити в міру – 1-2 чашки на день, аби не нашкодити здоровю, - йдеться в сюжеті "Фактів ICTV", передають Патріоти України.
Кава має бути підігрітою до 50 градусів. Товсті стінки не дадуть їй швидко охолонути. Вміст чашки також має бути правильним. Грубші кавові зерна –арабіка ростуть вище у горах, вони дорожчі і дають різні смаки та аромати, дрібніші зерна робусти – ближче до рівнин, вони дешевші, містять у 5 разів більше кофеїну і гіркі на смак.
Зерно має бути не пересмаженим чорним, а приємного коричневого кольору. Гарна кава не повинна бути гіркою, куди треба додати цукру і швидко випити. А еспресо-багатошаровий напій, тож його варто перемішати.
Не менше емоцій і вражень залишиться і від кави у джезві – це найдавніший спосіб заварювання. Спочатку свіжообсмажену каву треба перемолоти на дрібний порошок. Після додавання решти води джезву підігрівають. і на поверхні має з’явитись крема. Кофеїну у каві стільки ж скільки у чаї, але діє він швидше і на менший термін.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...