Привітав українців з Днем прапора і фронтмен популярної рок-групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. У своєму Twitter-акаунті музикант згадав зворушливу історію з дитинства, передають Патріоти України.
Вакарчук розповів, як колись прийшов у школу з маленьким саморобним синьо-жовтим значком, причепленим на піджаку. Вчителі, при цьому, не хотіли пускати майбутню рок-зірку в клас... Але після "цілого конфлікту" педагогам все ж довелося допустити Святослава до занять.
"Через рік синьо-жовтий прапор вже висів на Ратуші Львова. Справедливі зміни невідворотні! З Днем прапора!" - додав Вакарчук.
Українців зворушила історія музиканта.
"Ви молодець, що не пішли проти своєї волі, а відстояли свою думку, тим самим захистили наш прапор! Пишаюся, що у нашій країні є такі авторитетні, розумні й адекватні люди!" - написала дівчина Яна.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...