"Ліквідація... Росії": Українці жорстко відреагували на ультиматум російського продюсера

Продюсер серіалу "Ліквідація 2" Рубен Дишдишян заявив, що якщо українська влада не забезпечать безпеку знімальної групи під час роботи в Одесі, то сценарій перепишуть під Росію.

Українці в соцмережах жорстко відреагували на такий ультиматум, передають Патріоти України.

"Перепишуть під Росію? Із задоволенням подивився б серіал" Ліквідація Росії ", - написав у Facebook Дмитро Архангельський.

"Та хоч під Китай", - зазначив Victor Podlozovik.

Крім того, новина з заявою Дішдішян розмістив в своєму Twitter відомий сепаратист Олег Царьов, чим ще більше розлютив користувачів соцмережі.

Йому відразу ж запропонували знятися в серіалі в ролі божевільного.

"Довбо * б протверезів і написав. Іди нах разом з г.ндоном Машковим і всієї "Ліквідацією". З * ка, бл * ді ...", - написав на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Голобуцький.

"А в новій серії Царьов буде грати міського божевільного або просто алкаша? Ну іншу роль він просто не запам'ятає, а так легка імпровізація на зайвої хромосомі ... Бьідло схаває", - зазначив Руслан Темченко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Лікарі відмовили в госпіталізації: У Кропивницькому від важкої пневмонії померла жінка

вівторок, 31 березень 2020, 12:30

Сімейний лікар сказала хворій лікуватися вдoма, зазначають родичі померлої. У Кропивницькому від двосторонньої пневмонії померла 43-річна жінка, якій лікарі відмовили в госпіталізації, передають Патріоти України з посиланням на видання Акула. За словам...

Курс гривні і інфляція: Експерт розповів, чи збудеться песимістичний прогноз Кабміну

вівторок, 31 березень 2020, 8:50

Кабмін оновив макроекономічний прогноз, погіршивши прогноз інфляції з 5,5% до 8,7%, безробіття – з 8,1% до 9,4%, курсу – з 27 гривень за долар до 29,5. "Судячи з показників, вже зараз на 2020 рік закладається падіння ВВП на 9-11%. Це дуже суттєво. Таки...