"Ліквідація... Росії": Українці жорстко відреагували на ультиматум російського продюсера

Продюсер серіалу "Ліквідація 2" Рубен Дишдишян заявив, що якщо українська влада не забезпечать безпеку знімальної групи під час роботи в Одесі, то сценарій перепишуть під Росію.

Українці в соцмережах жорстко відреагували на такий ультиматум, передають Патріоти України.

"Перепишуть під Росію? Із задоволенням подивився б серіал" Ліквідація Росії ", - написав у Facebook Дмитро Архангельський.

"Та хоч під Китай", - зазначив Victor Podlozovik.

Крім того, новина з заявою Дішдішян розмістив в своєму Twitter відомий сепаратист Олег Царьов, чим ще більше розлютив користувачів соцмережі.

Йому відразу ж запропонували знятися в серіалі в ролі божевільного.

"Довбо * б протверезів і написав. Іди нах разом з г.ндоном Машковим і всієї "Ліквідацією". З * ка, бл * ді ...", - написав на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Голобуцький.

"А в новій серії Царьов буде грати міського божевільного або просто алкаша? Ну іншу роль він просто не запам'ятає, а так легка імпровізація на зайвої хромосомі ... Бьідло схаває", - зазначив Руслан Темченко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...