"Любая разумная власть, которая будет в России после Путина, начнет с того, что возвратит Крым Украине", - російський історик

Голова Держдуми Федеральних зборів Російської Федерації В'ячеслав Володін заявив, що це не Росія, а Україна анексувала Крим в 1991 році.

Коментуючи заяву російського чиновника, російський історик Андрій Зубов зазначив, що абсурднішої заяви він ще не чув. Крим був приєднаний до України з травня 1954 року. За всіма правилами тодішньої радянської влади був переданий Україні з дотриманням всіх формальностей, передають Патріоти України.
Історик зазначає, інша справа, що ця сама радянська влада абсолютно беззаконна. Тоді під питанням і КДБ, і Путін, і всі інші. У 1991 році під час референдуму за незалежність населення проголосувало за відділення від СРСР. У цьому сенсі заява Володіна просто сміховинна дурість!
Історик вважає, що Росія повинна повернутися в свої законні межі і в цих визнаних усіма межах продовжувати будувати державу. Це необхідно не тільки для того, щоб виконати моральні зобов'язання перед Україною, Грузією, але, в першу чергу, це необхідно самій Росії. "России, как воздух, нужно возвращение в международное сообщество, восстановление отношений со всем миром. Любая разумная власть, которая будет в России после Путина, безусловно, начнет с того, что возвратит Крым Украине, уйдет из Приднестровья, Абхазии, Осетии и Донбасса".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Їй наче знову 34: Шерон Стоун, якій уже 62, у чоботах-панчохах і пікантній сукні повторила культовий кадр з "Основного інстинкту"

субота, 26 вересень 2020, 20:30

Зірка, яка навесні відзначила 62-річчя, все така ж активна і експресивна. Шерон Стоун знімається в серіалах і фільмах, займається активною громадською діяльністю і бере участь у фотосесіях. Часом – досить пікантних, передають Патріоти України. Так, кіл...

"Євросоюз - не банкомат": Високий представник ЄС відмовився від власних слів

субота, 26 вересень 2020, 20:29

Зі статті посадовця прибрали речення про те, що "ЄС не є благодійною організацією або банкоматом". Європейський союз вирішив прибрати зі статті Високого представника з питань зовнішньої та безпекової політики Жозепа Борреля фразу про те що Україна не м...