"Любой вариант - мы туда пойдем армией - я убираю": Зеленський розповів, з ким би домовлявся про мир на Донбасі

Артист підкреслив, що для завершення війни в Донбасі "хоть с чертом лысым готов договориться".

Шоумен Володимир Зеленський переконаний, що для закінчення війни в Донбасі з країною-агресором РФ по Донбасу "доведеться домовлятися". Про це він заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону, кажучи про те, що як він буде вирішувати питання Донбасу, якщо піде на вибори і стане президентом, передають Патріоти України.
За його словами, мінські угоди не працюють. "Идти туда войной? Я вообще против, потому что я такой человек", - сказав Зеленський.
Він підкреслив, що війна в Донбасі зачіпає, в першу чергу, людське життя. "Вся эта тема, все эти куски земли, это все про человеческую жизнь. Вообще все. Поэтому, я бы взял человеческую жизнь, поставил бы – вот наша цель, сохраним людей. Любой вариант – мы туда пойдем армией - я убираю", - зазначив Зеленський.
Він підкреслив, що як би не хотілося, але "придется говорить с россиянами". "Придется говорить. Ну, придется говорить. Мы хотим, не хотим, через себя, хоть с чертом лысым готов договориться, лишь бы не умирал ни один человек. Я считаю, что это хотя бы первый шаг - прекратить стрельбу и развивать свою страну", - заявив Зеленський.
Він уточнив, що з кремлівськими маріонетками в ОРДЛО говорити немає сенсу, оскільки вони нічого не вирішують, тому він уявляє собі формат зустрічі "Зеленський-Путін". Артист підкреслив, що, склавши списки вимог обох сторін, можна знайти варіант, який всіх влаштує.
"Мир нужен на наших условиях", - уточнив Зеленський.

Зеленський заявив, що для прийняття рішень по Донбасу він не виключає проведення референдуму. "Нам нужно решить вопрос…Хотя бы знать результат, что думают люди", - додав Зеленський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...