Люди в шоці: Відомі курорти заполонили російські танки (фото)

Колони бронетехніки неочікувано з’явилися в приморських містах Криму...

У Гурзуфі помічена колона російської бронетехніки. Також з’явилися фото БТР-рів на виїзді з Севастополя. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

В одній з колон жителі анексованого півострова нарахували 15 бронетранспортерів.

Наявність бронетехніки на вуличках курортних міст насторожило місцевих жителів.

«Цікаво куди вони БТР перекидають», «В Севастополі є таксі БТР», «Минає форум. З військової «показухою» від флоту. Але блін, БТРи збирають кавалькаду авто похлєще тролейбусів», «Просто навчання закінчуються», – коментують користувачі в мережі.

Інші публікації автора

"Декому "набридло бути у Верховній Раді", тому захотіли бути мерами": Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу"

субота, 6 червень 2020, 22:59

Президент зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Президент Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу". Він зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Водн...

Фотожаби про українських президентів розвеселили мережу

субота, 6 червень 2020, 22:50

Оригінальність полягає в тому, що обличчя президентів плавно змішуються у зовнішності. Український інтернет охопив саркастичний колаж з портретами усіх президентів України, які по черзі поєднують риси зовнішності один одного. Забавною фотожабою користу...