"Люта потреба схилитися перед сильним": Психолог прокоментувала весільний танець Путіна з австрійським міністром (відео)

Надмірне догідливість, глибокий уклін, майже непристойний жест, яким наречений пропонує свою наречену дорогому гостеві на потанцювати.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише психолог Світлана Чуніхіна, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Гусейнов точно подметил, что Австрия-то в отличие от Германии не прошла через денацификацию, не погружалась глубоко в исследование своего супрематистского помешательства, и природа мазохистской фиксации на фигуре фюрера для них (как и многих других народов) осталась невыясненной.

И вот пожалуйста – фюрер, как живой. Наверняка там не обошлось без денежных или других сильных мотиваторов, обеспечивших такой ажиотаж. Но в основе, думаю, все-таки яростная потребность преклониться перед сильным.

И да, по-прежнему атрибутом силы наделяют самых мерзких, самых низких и темных представителей рода человеческого. Ведь встреча с великой мерзостью не жмет самооценку, не заставляет человека чувствовать свою ничтожность по сравнению с достоинством другого. Пожалуй наоборот, дает некое освобождение через приобщение к утвержденному праву на мерзость и правоту в мерзости.

Фу, если одним словом."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...