Луганський сепаратист, внесений в базу даних "Миротворця", готується обійняти високу посаду в Україні

Пост головного лікаря Кременчуцького пологового будинку може зайняти спільник терористів "ЛНР", "народний лікар Луганської народної республіки" Володимир Клімов.

Володимир Клімов

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Сергій Іванов, передають Патріоти України.

За його словами, він дуже давно особисто знає Клімова - вчилися в одній школі. На посаді в "ЛНР" лікар прославився публічною обіцянкою відібрати житло у співробітників Луганської обласної клінічної лікарні, які відмовилися працювати на окупанта.

"Сьогодні Клімов за підтримки міського голови Кременчука намагається зайняти пост головного лікаря Кременчуцького пологового будинку. Я прекрасно знаю, яким чином Вовчик залишається поза увагою українських спецслужб, і хто загортає у "плєдіки" луганських сепаратистів, зокрема колишнього заступника міністра охорони здоров'я "ЛНР" Малиша, екс-голову Луганської ОДА Пристюка і багатьох інших", - додав Іванов.

За інформацією Кременчуцького видання "Програма Плюс", після перебування на "посаді" "народного лікаря" у "ЛНР" Клімов також безуспішно намагався працевлаштуватися у Росії.

Зазначається, що мер Кременчука Віталій Малецький кандидатуру скандального лікаря запропонував на прохання "тільки одного представника медичної спільноти міста, прізвище якого відоме".

Варто зазначити, що Клімов ще в 2015 році був внесений у базу даних сайту "Миротворець" як "сепаратист-пропагандист" за надання лікарської допомоги "ополченню" під час військових дій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...