Дослідники вважають, що природні сполуки в шоколаді – флавоноїди – підвищують стан здоров'я крові та допомагають зменшити запалення.
Утім, якщо їсти багато шоколаду, жир та цукор у ньому принесе більше шкоди, аніж користі. Наприклад, у тих, хто їсть шоколад щодня, ризик розвитку серцевої недостатності навпаки збільшується на 17%.
"Флавоноїди можуть збільшити рівень оксид азоту в організмі (газу, який розширює кровоносні судини та покращує кровообіг). Однак шоколад може містити високий рівень насичених жирів. Тому рекомендується помірне споживання", – каже учений з медичної школи Нью-Йорка Чаакрит Кріттанаун.
Він вважає, що темний шоколад є найкориснішим, оскільки він містить найбільше флавоноїдів та найменше цукру.
Але щоб розробити певні рекомендації, вченим доведеться провести клінічне дослідження, щоб порівняти стан здоров'я групи людей, які вживають чорний шоколад, та групу людей, яка їсть нечорний шоколад.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...