"Магас-майдан 2": КС Інгушетії скасував угоду про кордон з Чечнею

Угоду про поділ території між Чечнею і Інгушетією підписали 26 вересня, а 4 жовтня його затвердив інгуський парламент. Після цього в Інгушетії почалися масові акції протесту.

Конституційний суд Інгушетії (Росія) визнав не відповідаючим Конституції республіки закон, який затвердив угоду про кордон з Чечнею, повідомляється на сайті суду, передають Патріоти України.

Суд постановив, що закон про встановлення кордону між Інгушетією та Чечнею суперечить трьом статтям Конституції про те, що вся влада в Інгушетії належить народу, держава повинна зберігати територіальну цілісність республіки, а зміна меж допускається з урахуванням думки населення.
Оскільки угода про кордони з Чечнею було затверджено без референдуму, прийнятий документ «не породжує правових наслідків» для органів влади, організацій і громадян Інгушетії, додали в суді.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...