Маги-вбивці "руского міра": Скандал навколо намісника Києво-Печерської лаври отримав продовження (відео)

Своєю скандальною заявою намісник Києво-Печерської Лаври Павло фактично зізнався в застосуванні бойової магії. І визнав себе винним в умисному вбивстві.

намісник Павло

Про це в програмі "Бурчук LIVE" на ObozTV заявив засновник "Руського клубу" Олександр Ваврик. Він підкреслив, що використання різними духовними особами військових заклинань давно не є секретом, передають Патріоти України.

"Будь-яка релігійна діяльність – це магічний вплив. З певного часу християнська церква монополізувала право на магію в суспільстві і постійно нею користується. І всі "обрядодіяння", починаючи з хрещення, закінчуючи відспівування – це все магічні обряди", – пояснив Ваврик.

Тому, впевнений він, те, що використовував митрополит Павло – це не секрет ні для кого. Християнські священики часто застосовують подібну магію: починаючи від окроплення водою і закінчуючи намолюванням куль.

"У сучасній правовій системі це довести неможливо. Але раніше такі визнання сприймалися дуже серйозно. І досі є деякі країни, де це вважається злочином і доводиться. А людям треба бути обережніше, і розуміти, з ким вони мають справу", – підсумував Ваврик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...