Маги-вбивці "руского міра": Скандал навколо намісника Києво-Печерської лаври отримав продовження (відео)

Своєю скандальною заявою намісник Києво-Печерської Лаври Павло фактично зізнався в застосуванні бойової магії. І визнав себе винним в умисному вбивстві.

намісник Павло

Про це в програмі "Бурчук LIVE" на ObozTV заявив засновник "Руського клубу" Олександр Ваврик. Він підкреслив, що використання різними духовними особами військових заклинань давно не є секретом, передають Патріоти України.

"Будь-яка релігійна діяльність – це магічний вплив. З певного часу християнська церква монополізувала право на магію в суспільстві і постійно нею користується. І всі "обрядодіяння", починаючи з хрещення, закінчуючи відспівування – це все магічні обряди", – пояснив Ваврик.

Тому, впевнений він, те, що використовував митрополит Павло – це не секрет ні для кого. Християнські священики часто застосовують подібну магію: починаючи від окроплення водою і закінчуючи намолюванням куль.

"У сучасній правовій системі це довести неможливо. Але раніше такі визнання сприймалися дуже серйозно. І досі є деякі країни, де це вважається злочином і доводиться. А людям треба бути обережніше, і розуміти, з ким вони мають справу", – підсумував Ваврик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...