"Маємо проблеми": "Чисельність українців невпинно скорочується", - Держстат

За станом на 1 лютого чисельність населення в Україні становить 42 мільйона 122 тисячі 657 осіб.

За січень 2019 року українців стало менше на 30 500 чоловік. Це істотно перевищує скорочення чисельності українських громадян в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, передають Патріоти України з посиланням на Держстат.

Крім того, в Україні залишається істотним перевищення числа померлих над числом новонароджених: на 100 померлих припадає 45 новонароджених.

У Держстаті уточнили, що дані наведено без урахування тимчасово окупованій території Криму і міста Севастополя і частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Додамо, що за станом на 1 грудня 2018 року, загальна чисельність населення України становила 42 мільйони 177 тисяч 579 осіб. Цей показник на 208 тисяч був нижче аналогічного періоду в 2017 році. Крім того, в Держстаті відзначили, що в країні зберігаються проблеми з природним приростом населення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...