Майстер-клас з месіанства і самозамилування: Третій президент України насмішив мережу своїм фото

Кабінет колишнього президента України Віктора Ющенка викликав справжній ажіотаж серед користувачів інтернет-мережі.

Так, за словами журналіста Сергія Сидоренка, він нарахував в ньому відразу кілька портретів колишнього гаранта, передають Патріоти України.

«На фото – справжній майстер-клас з месіанства і самозамилування. Я нарахував вісім портретів Ющенко в досить невеликому кабінеті, плюс один стоїть, 3D. Більш уважні товариші побачили більше», – зазначив він.

Сидоренко упевнений, що дана ситуація багато що пояснює і демонструє.

«Звичайно – це багато чого ілюструє й пояснює, якщо хто не знав. З такими пріоритетами було важко не втратити усе на посаді президента», – підкреслив він.

На самих фото гарант стоїть посеред кімнати, тримаючись за крісло. При цьому в правому нижньому угу видно масляний радіатор. Більш того, стіни прикрашені картинами, серед яких – Тарас Шевченко.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...