Майже війна: З'явилося відеорозслідування про нелегальний видобуток бурштину в Україні

Поліцейські намагаються протистояти, але старателі озброєні і не здаються.

В мережі опубліковано вражаюче відео про незаконний видобуток бурштину в Україні. Розслідування провели журналісти каналу "Настоящее время", передають Патріоти України.

Вони поспілкувалися, як з незаконними видобувачами бурштину, так і з правоохоронцями, які намагаються їм протидіяти.

Сумно, але журналісти переконалися, що у нашій країні існує ще одна територія, яку практично не контролює держава.

Відзначимо, що у Рівненській, Волинській та Житомирській областях добувають 30-40% світового бурштину на загальну суму до 300 млн доларів на рік.

За відсутності в регіоні будь-якої гідної роботи населення продовжує нелегально копати бурштин і продавати його за кордон. А коли влада намагається заборонити бізнес - чужинців зустрічають зі зброєю в руках.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...