Максим Шаповал та Юрій Возний: Два полковника ГУР та контррозвідки СБУ відповідно вбиті в один день

27.06.2017 Шаповал загинув у Києві, а Возний - в Костянтинівці.

Максим Шаповал

Вбивства Шаповала і Возного нанесли колосальний удар по репутації наших спецслужб, який доводить, що вони й надалі є фактичними "доньками" російських, пише журналіст і волонтер Назар Приходько на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Максим Шаповал та Юрій Возний - два полковника ГУР та контррозвідки СБУ відповідно. Вбиті ворожими спецслужбами за один (!!!) день, 27.06.2017, при тому Шаповала в Києві, а Возного в Костянтинівці.

Шаповал накопичував доказову базу щодо російської агресії, Возний фактично очолював контррозвідку СБУ в зоні проведення т.зв. "АТО".

Вічна Слава та пам'ять Українським офіцерам!

Юрій Возний

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

неділя, 18 серпень 2019, 6:55

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому. Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у я...

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...