Максим Шаповал та Юрій Возний: Два полковника ГУР та контррозвідки СБУ відповідно вбиті в один день

27.06.2017 Шаповал загинув у Києві, а Возний - в Костянтинівці.

Максим Шаповал

Вбивства Шаповала і Возного нанесли колосальний удар по репутації наших спецслужб, який доводить, що вони й надалі є фактичними "доньками" російських, пише журналіст і волонтер Назар Приходько на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Максим Шаповал та Юрій Возний - два полковника ГУР та контррозвідки СБУ відповідно. Вбиті ворожими спецслужбами за один (!!!) день, 27.06.2017, при тому Шаповала в Києві, а Возного в Костянтинівці.

Шаповал накопичував доказову базу щодо російської агресії, Возний фактично очолював контррозвідку СБУ в зоні проведення т.зв. "АТО".

Вічна Слава та пам'ять Українським офіцерам!

Юрій Возний

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...