"Масква, наша родіна Росія": Відома режисер розповіла, як "русский мир" захоплює Європу

Активістку, що вийшла з плакатом на підтримку ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова під час "Дня російської культури" в литовському Вільнюсі, назвали такою ж "терористкою, як і Сенцов".

Про це на своїй сторінці у Facebook написала режисер Лариса Артюгіна, яка й вийшла на акцію з плакатом #SaveOlegSentsov, передають Патріоти України.

"Масква, наша родіна Росія" звучало зі сцени. Я підійшла до охорони та запитала організаторів. Прийшла жінка з бейджом і я її попросила дати мені слово, після закінчення концерту. Почувши, що я з Києва, вона категорично відмовила і поспішно зникла", - розповіла Артюгіна.

Після того, як вона розгорнула плакат у центрі поля перед сценою, щоб не заважати глядачам дивитися концерт, до неї з натовпу підійшла жінка з таким коментарем: "І навіть тут ви, ненавиджу!"

"Потім підтягнулися дві дами в капелюшках похилого віку. Вони мені довго розповідали, що Сенцов - терорист, тому що так сказав Путін. І що я навіть не уявляю, що це за убога країна Литва. Які мерзенні литовці, які прогинаються під всіх, а не так, як росіяни, йдуть прямо і воюють", - розповіла режисер.

"День російської культури"

Наприкінці акції, як розповіла Артюгіна, до неї підійшла група представників "російської культури", і "випещена надеколонена особа чоловічої статі в футболці з російським гербом" запитала: "А ти теж терористка, як і Сенцов?"

"Трохи грошей і зброї ось цим "представникам російської культури" від їхнього президента Путіна і Литва буде знову окупована", - підсумувала вона.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...