Так, вони відвідують елітні курорти, купують розкішні автомобілі й охоче вихваляються безтурботним життям у соцмережах, передають Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".
Наприклад, донька "міністра екології та природних ресурсів" анексованого Криму Поліна Нараєва регулярно розміщує на своїй сторінці в Instagram фото з Парижу, Риму, Венеції, Марокко і Таїланду. Крім того, дівчина хвалилася тим, що після відмови у візі для відвідання Італії вона все ж змогла її отримати. Найімовірніше, при цьому вона використовувала російський чи український біометричний паспорт. Донька псевдоміністра є студенткою МДІМВ, де вивчає міжнародне фінансове право.
Ще один представник "золотої молоді" Криму — син бізнесмена Фрунзе Мардояна, Артем. Батько молодика є власником торгового центру в Сімферополі, двох телеканалів і радіостанції. Тільки за перші три роки анексії він заробив приблизно $1 мільйон. На вільній території України його чекають на допит за підозрою у державній зраді.
Однак на житті сина олігарха це ніяк не позначилося. Артем Мардоян є членом "Єдиної Росії" і депутатом підконтрольної агресору Сімферопольської міської ради. У соцмережах він часто постить фото своїх дорогих автівок. Його пристрасть — спортивні авто преміум-класу. Раніше Мардоян-молодший їздив на білій Lamborghini Gallardo, а зараз — на іншій Lamborghini класичного червоного кольору. Їхня вартість коливається від $100 до 500 тисяч.
Ще один молодий посіпака окупантів також відзначився досить нескромним способом життя. Йдеться про єдинороса Владислава Ганжару, який свого часу курував у Криму рух "Стопмайдан". Зауважимо, що його однодумці активно свідчили у суді проти українського режисера Олега Сенцова, який згодом став заручником Кремля. Ганжара є затятим прихильником Путіна, чим постійно хвалиться в інтернеті.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...